Juice+ Complete – fenomenalny koktajl białkowy.

Juice+ Complete to koktajl białkowy cechujący się bardzo wysoką jakością produktu. Doskonale zastępuje posiłek w ciągu dnia i jest łatwy do przygotowania. W najprostszej wersji wystarczy posiadać shaker, trochę mleka (może być roślinne) lub wody. Wystarczy wrzucić wszystko do shakera, wstrząsnąć kilka razy i już możemy się cieszyć smacznym koktajlem dostępnym w dwóch smakach. Do mnie dotarła paczka smaków mieszanych — czekoladowy i waniliowy, ale od znajomej, która mi ta koktajle poleciła, słyszałem, że niedługo firma planuje także wprowadzić nowy owocowy smak.

Zestaw

W zestawie dostajemy 6 paczek szejków, 2 miarki i ulotkę z wartościami odżywczymi. Jedna paczka szejka to 488 g produktu i z powodzeniem mogę stwierdzić, że starcza na około 3-4 tygodnie przy wypijaniu jednego szejka dziennie. Zresztą jest to przemyślane przez firmę, która wprowadza możliwość automatyzacji zamówień i dzięki temu paczka może trafiać do nas co 4 miesiące automatycznie. Istnieje też możliwość jednorazowego zakupu oczywiście. Zestaw możemy zamówić w wersji mieszanej, tylko waniliowej albo tylko czekoladowej. A swoją drogą, jeśli chcesz taki zestaw zamówić, to polecam Ci sklep od IzaBelli, od której zamawiałem te szejki. Wystarczy, że klikniesz tutaj: Juice+ Complete.

Juice+ – Przepisy

Oprócz tego sam koktajl można wykorzystać na mnóstwo różnych przepisów, Od Izabelli dostałem propozycję podania w formie deserów, różnych formach smakowych truskawkowych, bananowych, zielonych ze szpinakiem. Także na pewno nie znudzi się jeden smak, tym bardziej że można zrobić mnóstwo innych. Jest to jednocześnie zdrowa słodka przekąska idealna dla osób, które chcą ograniczyć ilość spożywanych słodyczy i szukają zdrowej alternatywy.

Drogi czytelniku, jest to jeden z pierwszych artykułów na tej stronie. Jeśli artykuł Ci się spodobał, to zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Będzie mi bardzo miło, jeśli udostępnisz ten wpis na swoich social mediach. Zachęcam do zapoznania się z innymi na tej stronie. A ja Ci życzę, byś odkrył najlepszą wersję siebie.

Alexander

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *