O mnie

Proszę, pozwól mi się przedstawić,
Jestem człowiekiem bogactwa i gustu.

Tak zaczynają się dwa pierwsze wersety utworu “Sympathy for the devil” zespołu Rolling Stones, chociaż ja wolę ją w wykonaniu zespołu Laibach :).

Kilka słów o mnie. Jestem obecnie studentem na Politechnice Gdańskiej, na katedrze systemów multimedialnych. Praca z dźwiękiem to moja pasja i uwielbiam się jej poświęcać. Tyczy się to zarówno prac naukowych, jak i zawodowych jednak zdecydowanie wolę te pierwsze. Z pasji jestem również muzykiem z gitarą jako główny instrument. Nie cierpię sportu, aczkolwiek od dłuższego czasu zajmuję się kalisteniką, czyli sztuką budowania ciała bez użycia osprzętu z siłowni.

Jak to się zaczęło?

Zawsze rajcowała mnie idea wolności finansowej i możliwość wyboru życia, jakie chcę prowadzić. Od 2012 roku zajmuję się marketingiem sieciowym. Przeżyłem zarówno wzloty, jak i upadki w tej branży i patrzę na nią trochę inaczej niż większość ludzi. Jestem zdecydowanie fanem, ale nie fanatykiem, chociaż taki etap w swoim życiu też przeszedłem. Wszystko zaczęło się od jednego spotkania, na które spóźniłem się około godziny. Wychodząc, spotkałem mojego sąsiada, który właśnie z tego spotkania wracał. Na całe szczęście nie zdradził rąbka tajemnicy a w wymianie zdań usłyszałem od niego “powinno Ci się spodobać”. I tak też się stało! Maciej na szczęście wybaczył mi spóźnienie i pokazał prezentację i możliwości marketingu sieciowego. W tamtych czasach jedyne, na czym mi zależało to wzmacniacz gitarowy mesa boogie. Na tamte realia pozostający w sferze marzeń. Po wszystkim zapadały jedynie dwa pytania: czy to legalne? I czy faktycznie tak się da? Po których przystąpiliśmy do współpracy.

Zawsze zajmuję się jednym docelowym projektem marketingowym, przeważnie produktowym. Tak samo mam działam też w jednym projekcie związanym z kryptowalutami. Pomagam także nowym osobom postawić pierwsze kroki w marketingu sieciowym. Nie obiecuję złotych gór, bo wiem, że te przychodzą same po przebyciu drogi pracy i przerobieniu drogi mentalności. Masz pytania? Kontakt.