Podsumowanie roku 2020

Podsumowanie Roku 2020

Podsumowanie Roku 2020, który przyniósł wszystkim bardzo dużo zmian. Nawiedziła nas pandemia, przez co wiele osób musiało przerzucić się na pracę online. To nie tylko jedna zmiana, ponieważ z każdym z kim rozmawiam, mówi, że, ten rok był zarówno bardzo przełomowy, jak i bardzo trudny. Co u mnie się zmieniło w 2020 roku, możesz przeczytać w poniższym artykule.

Projekt inżynierski

Podsumowanie Roku 2020

Na początku lutego obroniłem swoją pracę inżynierską. Praca dotyczyła adaptacji akustycznej studia nagraniowego i weryfikacja pomiarowa za pomocą systemu PULSE. Muszę powiedzieć, że tym samym zakończyłem 7,5 roku studiów inżynierskich i zacząłem magisterskie. Oprócz zdobytej wiedzy technicznej była to lekcja wytrwałości, niepoddawania się, brnięcia dalej mimo problemów. Teraz nawet łatwo się o tym mówi, ale niejednokrotnie były to bezsenne noce, nauka i praca do późna, załamania nerwowe, masa niezdanych egzaminów i powtórek, ale także cholernie mocna próba charakteru.

Podsumowanie Roku 2020 – Coaching i praca mentalna

Jeśli dzisiaj masz wrażenie, że kręcisz się w kółko i starasz się bardziej od innych, a wciąż nie odnosisz żadnych sukcesów, idź do coacha lub terapeuty. W dniu święta trzech króli zacząłem swoją pracę mentalną z coachem radykalnego wybaczania. Po prawie roku pracy mogę stwierdzić, że jest absolutnie warto. Nauczyłem się radzić sobie z emocjami, traktować wszystko jako dar do nauki. Mam więcej energii i nigdy nie czułem się tak dobrze, jak teraz. Dosłownie czuję się, jakbym dostał drugie życie. Żeby nie było, praca nie była łatwa. Wręcz była cholernie ciężka i niejednokrotnie wymagało to ogromnej pracy nad sobą, ale zdecydowanie warto. Jeśli ten krótki opis zachęcił Cię do zapoznana się z radykalnym wybaczaniem, zostawiam link do strony mojej coach, którą ogromnie polecam.

http://www.jolantasowinska.pl

Zdarzenia przykre

Jedną z przykrych i osobistych rzeczy było to, że pożegnałem swojego ojca. Był to jeden z cięższych okresów, który jednocześnie bardzo dużo zmienił w moim życiu.

Podsumowanie Roku 2020 – początki kariery zawodowej

Jako inżynier akustyk wreszcie się cieszę, że zacząłem pracować w branży. Obecnie oczywiście poza marketingiem sieciowym zajmuję się projektowaniem pomieszczeń akustycznych. Praca bardzo związana z tematem projektu inżynierskiego. Jest bardzo satysfakcjonująca, gdy widzi się, że projektowany budynek faktycznie powstanie później w rzeczywistości.

Jeśli ten artykuł Ci się podobał, zapraszam do zapoznania się z stroną o mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *