Zmiana jednego słowa zmieni całe Twoje życie

Zmiana jednego słowa wystarczy, aby odmienić całkowicie Twoje życie. Pozwala poprawić wibracje, wznieść się na inny poziom itd. A jeśli wolisz przyziemną wersję to lepiej się czuć i być bardziej skutecznym w tym, co robisz. A skuteczność jest bardzo pożądana. Więc o jakie tu słowo chodzi?

Zmiana jednego słowa z „muszę” na „chcę”

I to zdecydowanie wystarczy. Gdy zmieniasz słowo z „muszę” na „chcę”. Ogólnie rzecz biorąc, uwalniasz się od poczucia przymusu. Jednocześnie koncentrujesz się na poczuciu, że możesz. A poczucie możliwości jest dosłownie poczuciem boskiej, kreatywnej energii. Gdy mówisz „muszę”, automatycznie się zniewalasz. A żaden zajebisty człowiek nie kojarzy się z niewolnikiem. Poczucie przymusu jest poczuciem braku wyjścia. A wyjście jest zawsze, może nie do końca Ci się podobać.

Teraz sobie pomyśl jak zmiana jednego słowa na „chcę” może na Ciebie wpłynąć? Jeśli chcesz coś zrobić, to od razu czujesz, że to Ty masz władzę nad swoim życiem. Nawet jeśli nie do końca tak jest, to uczysz swój mózg, że tak właśnie jest. A on nauczony automatycznie kieruje Cię do większych możliwości. Do większych pieniędzy, do bogatszego życia duchowego, lepszych relacji, ładniejszych kobiet etc. (wstaw swoje). To działa tak jak oddychanie, trawienie czy bicie serca. Nie możesz do końca tego kontrolować, a Twoja podświadomość zawsze wybierze życie, Twój rozrost i ewolucje.

Parę przykładów

Zacznijmy tutaj od czegoś, z czym spotykam się najczęściej. A jest to oczywiście praca. Bardzo dużo osób mówi, że „muszę iść do pracy, a nie chcę”. Tutaj pojawiają się ogromne poczucia bólu, senności, trudu, ciężkości itd. A jednak masz jakieś korzyści z tej pracy, prawda? Chociażby to, że dostajesz za wykonywanie jej pieniądze. Pieniądze, pozwalają Ci utrzymać się przy życiu, wyjechać na wakacje, wyjść czasem na browar czy cokolwiek tam chcesz. Prawda jest taka, że nie musisz chodzić do tej pracy. A jest kilka takich scenariuszy. Jutro mogą Cię zwolnić, możesz mieć wypadek, firma może spłonąć etc. A żeby było zabawniej, to takie sytuacje zdarzały się niejednokrotnie.

A jeśli już się stanie coś, co sprawi, że do tej pracy nie pójdziesz, to będziesz musiał szukać innego źródła dochodu. Praca nie jest jedyną formą zarabiania pieniędzy. Częściej jest jednak po prostu wygodniejsza i bardziej bezpieczna, niż np. szukanie nowych klientów, zwłaszcza na początku, zanim rozwiniemy swoją markę.

Zmiana jednego słowa i bardziej drastyczny przykład

Weźmy bardziej drastyczny przykład, gdy chodzi tu rzeczywiście o życie. Dajmy na to, że ktoś z członków Twojej rodziny albo Twój kot/pies jest chory i wymaga natychmiastowej pomocy. Wcale nie oznacza to, że musisz tej osobie pomagać. Istnieje scenariusz na linii czasu, w którym nie pojedziesz z kotem lub psem do lekarza. Jednak bardzo często konsekwencje nie są za wesołe. I tutaj chcę Ci powiedzieć, że chcesz jechać do tego lekarza. Chcesz uratować członka swojej rodziny, bo masz z tego korzyści. Zależy Ci na tej osobie i by utrzymać ją przy życiu.

Podsumowanie

Wobec tego zadaj sobie pytanie, chcesz czy musisz? A jednocześnie od razu mogę Ci podrzucić moją ulubioną maksymę. Nic nie muszę, jedynie chcę i mogę. Zgadzam się, że na początku ciężko jest to wdrożyć w życie. Jednak wdrażanie nowych myśli i zmiana jest jak trening. Trzeba go powtarzać, by dojść do mistrzostwa. Życzę Ci tego, byś zobaczył(a) jak zmiana jednego słowa, może fenomenalnie wpłynąć na Twoje życie. Jeśli ten artykuł wniósł dla Ciebie wartość, to zostaw po sobie komentarz oraz przekaż go osobie, która go potrzebuje. Możesz także zobaczyć inne artykuły tutaj. Albo obczaić kanał na YT.

Alexander

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *